.:17.12.2009:.

18. prosince 2009 v 18:23 | ☼FidorQa☼ |  Deníček z koní
Včera (17.12.2009) byli super koně! Hádejte na kom jsem byla...
...Ano, na Lady :-D. Než jsem přijela, tak jsem si myslela, že to nestihnu. Mysleli si to všichni, tak už Lady projistotu nasedlali. Tak jsem připřavila Hádanku. Pak jsem šla pro koně do výběhu (pochopitelně jsem uklouzla na ledu a hodila hubu xD...). Ona ale byla úplná tma a prej: ,, Tak vem Grošíka. Počkej ale kterej to je (chacha :-D )" My tam byli čtyři a ani jeden jsme ho nemohli poznat (já vim že si řikáte ,,jéžiš nepozná koně" , ale ono kdyby ste byli na mým místě, tak byste svýho koně mezi ostatníma taky nepoznali...)
Potom jsem ho poznala :). Jeho poznám (i když po chvíli) vždycky. Tak jsem brala domů Gróšu a Romíka. Pak jsem šla jezdit.
Po ježdění jsem odstrojila Ladynku, pomazlila jí a šla jsem domů.

P.S: Hrozný.... Lorino je na prodej :´(((((.... Péťa ho sic emá ráda, ale ptže s ním už nemůže jezdit ponyligu, tak ho prodávaj... Lorino je bílej pony. Bude mi chybět... :(((
Ale věřim že se dostane k hodným lidem, který ho budou mít rádi :) ♥
MÁM TĚ RÁDA LORISI...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Delleloret Delleloret | Web | 18. prosince 2009 v 20:48 | Reagovat

tak to muselo být super:)...od nás taky teď nedávno odešel koník :) byl to angličák Monťásek, byl upe supeeer :) teď mi je poněm smutno :(, ae aspoň ještě než odjel sem si na něm pořádně zaskákala :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama